Systemy prostujące drzwi

Sortuj wg:    
: 1 2 >>
: 1 2 >>

Systemy prostujące drzwi – sposób na korygowanie naprężeń

Systemy prostujące drzwi to akcesoria, które pozwalają skorygować powstałe na drzwiach naprężenia. Są one najczęściej wykorzystywane w przypadku wysokich skrzydeł drzwiowych, które pod wpływem działania niekorzystnych warunków atmosferycznych mogą ulec odkształceniu. Ich wykorzystanie nie jest skomplikowane – w celu uzyskania najlepszych efektów polecamy montaż dwóch systemów prostujących drzwi na jednym skrzydle. Oferowane akcesoria mogą być montowane zarówno pionowo, jak i poziomo. W tym drugim przypadku doskonale sprawdzą się przy prostowaniu szerokich elementów meblowych. W asortymencie są dostępne systemy o długościach montażowych od 1728 do 2598 mm, ale też wersje z możliwością regulacji.

Proponowane systemy prostujące drzwi, podobnie jak okucia budowlane, wyróżniają się nie tylko wysoką jakością i funkcjonalnością, ale też estetyką. Odpowiednio zamontowane mogą być całkowicie niewidoczne. Efekt ten można uzyskać chociażby poprzez zakrycie ich wybranym fornirem, płytą HDF czy też laminatem.

Sprzedawane systemy są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Stąd też mogą być stosowane zarówno do drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych. W zależności od wybranego modelu część z nich można montować już na gotowych, zamontowanych drzwiach, bez konieczności ich frezowania.

Ofertę kierujemy do dużych fabryk meblowych, lokalnych przedsiębiorstw handlowych i odbiorców hurtowych. Zapraszamy do zakupów i nawiązania długoterminowej współpracy. Gwarantujemy ekonomiczne ceny i szybką realizację zamówień.

Odwiedziło nas: 472138 gości
projekt i realizacja BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji